iptal ve iade şartları

Genel İade Koşulları
1.cenkyazma.com.tr adresi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 
3.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 
4.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 
5.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. 
Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Ürününüzü teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde iade formunu doldurarak aşağıdaki adrese ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

Ünvanı : DİCE YAZMA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Adres : Tayahatun Mahallesi Çakmakçılar Yokuşu No: 58 Fatih İSTANBUL
Telefon : (0212) 514 14 22

İade işlemi sırasında, kargo işlemleri nasıl gerçekleşecek?

Yurtiçi kargo ile ürünlerinizi ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.